Uitgebreide competitiestand 
2019-2020
Competitie:
2e competitieronde
Ronde:
Lijn A
28/11
21/11
14/11
07/11
31/10
24/10
Gemiddelde
Paarnamen
Lijn
Rang
1
A
Cor Aarden & Dick Kiel
57,98
74,17
55,63m
52,08
61,98
45,31
58,33
2
A
Peter Elshof & Wilma Elshof
52,09
55,69
49,69m
59,17
53,13c
49,48
45,00
3
A
Paul Kok & Greet Kok
51,53
42,64
42,11m
51,25
55,73
58,85
56,67
4
A
Fieke Fakkeldij & Ria de Groot
51,51
50,00a
58,55m
51,25
47,40c
50,00a
53,33
5
A
Hans Hendriks & Coen Teijgeler
51,21
50,00a
35,94cm
52,50c
57,50
64,58
44,17
6
A
Jetty Mulder & Ludy Evers
50,05
50,00a
64,38m
35,00
55,21
46,88
51,25
7
A
Rita Boonzaaijer & Marjan van Westerop
48,68
42,36
45,19m
52,50
47,40c
57,81
46,25
8
A
Harry Kamies & Zwaantje Kamies
48,30
47,30a
50,31m
50,00
53,13c
38,54
50,83
9
A
Jaja Hendriks & Dini Teijgeler
48,21
49,69a
35,94cm
52,50c
53,13
46,35
49,58
10
A
Tonny van Schendel & Jan van Schendel
47,91
37,92
48,63m
54,17
50,31
47,40
49,17
11
A
Leny Roelofsen & Elzbieta Selderbeek
47,40
48,07a
52,63m
51,67i
44,27
45,57a
43,07a
12
A
Kitty van Swet & Elly Slats
45,69
54,72i
56,69m
49,17
30,21c
44,79
40,42
13
A
Hennie Weterkamp & Cobie Weterkamp
45,37
54,31
40,31m
47,95a
45,45a
42,95a
40,45a
14
A
Terry van der Meulen & Tonie Mentink
43,13
56,67cl
50,00a
47,50a
30,21c
30,21cl
44,40clm
15
A
Ingrid Haaksma & Bea Toom
39,18
38,89
40,43a
41,25
41,15
37,93a
35,43a
16
A
Wouter Woutersen & Rennie van de Graaff
38,59
49,31
49,31a
46,81a
44,31a
41,81a
0,00a
a = afwezig; c = combipaar; i = invallers; m = minder spellen gespeeld; h = hogere lijn; l = lagere lijn; r = arbitrale wijziging; n = score telt niet mee; * = opmerking 
Bridge-It 4.4.21 (C) Bridge Systems BV   Licentiehouder: Ugchelse Bridgeclub (20691)
Pagina 1 van 2
CompetitiestandUitgebreidBridgeIt.rpt   28-11-2019 23:56:49
Uitgebreide competitiestand 
2019-2020
Competitie:
2e competitieronde
Ronde:
Lijn B
28/11
21/11
14/11
07/11
31/10
24/10
Gemiddelde
Paarnamen
Lijn
Rang
1
B
Wim Hakenkruger & Sonja Wareman
59,71
56,67c
70,30cm
66,25
49,31
62,85
54,67
2
B
Annelies van Duijn & Jack van Duijn
58,79
57,92
63,40m
62,00m
43,06
61,11
66,58
3
B
Nieske Pronk & Rob Wijting
56,97
55,42
70,30cm
66,00cm
54,17
49,65
50,00a
4
B
Arjaen Vermeulen & Maria Vermeulen
52,97
53,75
56,00m
49,00m
54,86
50,00a
54,30m
5
B
Herman Meerman & Paul van Wessel
52,61
38,33
64,50m
53,50m
50,35
54,86
56,25
6
B
Jan Kremer & Truus Kremer
51,79
54,17
60,60m
50,00a
56,94
50,00a
40,50
7
B
Gerke Zefrin & Ralph Zefrin
51,20
44,58
43,70m
66,00cm
46,88
56,25
51,00
8
B
Truus Willemsen & Greetje Oomen
50,27
50,00a
51,40m
51,25
45,69
40,97
63,04m
9
B
Klaas Homburg & Hilda Wille
50,23
52,08
58,80m
42,50
54,17
48,96
45,50m
10
B
Thea Lambrechtse & Joke van Mourik
48,91
47,92c
40,10m
38,75
51,53
58,68
55,00ih
11
B
Nel van de Ven & Jannie Hoogerwerf
48,26
55,42
42,60m
51,25
48,96
46,88
43,50
12
B
Francien Baakman & Jan Willemsen
47,31
50,00
48,61a
46,11a
43,61a
52,78
41,58m
13
B
Jacqueline Lambrechtse & Pieter Lambrechtse
45,23
47,92c
31,00im
43,75i
49,65
47,92
48,78a
14
B
Rens ten Broeke & Robin Wevers
43,81
33,75i
56,90m
51,50m
49,65
30,21c
44,40cm
15
B
Els Verkooyen & Jan Slot
43,28
50,00
34,70m
35,00
46,88
46,53
45,50m
16
B
Cisca de Bont & Betty Duursma
40,02
40,02a
26,00m
43,50m
47,92
42,36
38,30m
a = afwezig; c = combipaar; i = invallers; m = minder spellen gespeeld; h = hogere lijn; l = lagere lijn; r = arbitrale wijziging; n = score telt niet mee; * = opmerking 
Bridge-It 4.4.21 (C) Bridge Systems BV   Licentiehouder: Ugchelse Bridgeclub (20691)
Pagina 2 van 2
CompetitiestandUitgebreidBridgeIt.rpt   28-11-2019 23:56:49