Uitgebreide competitiestand 
2018-2019
Competitie:
4e competitieronde
Ronde:
Lijn A
07/03
28/02
21/02
14/02
07/02
31/01
Gemiddelde
Paarnamen
Lijn
Rang
1
A
Peter Elshof & Wilma Elshof
57,30
50,42
64,06
61,67
68,33c
49,17
48,75m
2
A
Cor Aarden & Dick Kiel
52,55
49,17
42,29c
56,67
52,50
63,75
50,63m
3
A
Paul Kok & Greet Kok
52,20
53,33
50,42
56,67
50,00
51,25
51,56
4
A
Hennie Weterkamp & Cobie Weterkamp
51,88
42,50
50,31
61,25c
50,42c
53,33c
53,75cm
5
A
Wouter Woutersen & Rennie van de Graaff
50,26
45,42c
46,35c
61,25c
47,92
47,50
53,13
6
A
Paul van der Meulen & Jan van Schendel
49,70
50,83c
53,13c
47,50
38,75
57,50
50,63m
7
A
Harry Kamies & Zwaantje Kamies
49,64
51,67
41,15
43,33
53,33
52,08
56,25
8
A
Hans Hendriks & Coen Teijgeler
49,31
61,67c
47,92
47,92a
47,92c
45,00c
45,42a
9
A
Fieke Fakkeldij & Ria de Groot
49,17
48,33a
45,83a
48,33
68,33c
43,33a
40,83a
10
A
Leny Roelofsen & Elzbieta Selderbeek
48,13
49,58
48,54a
41,67
56,67
46,25
46,04a
11
A
Jetty Mulder & Ludy Evers
47,76
45,83
42,29c
48,33
51,67
49,58
48,85a
12
A
Jack van Duijn & Annelies van Duijn
47,54
46,25
60,63
43,75
41,67
47,54a
45,00m
13
A
Jaja Hendriks & Dini Teijgeler
47,01
61,67c
43,96
43,96a
47,92c
45,00c
39,58i
14
A
Rita Boonzaaijer & Marjan van Westerop
46,97
45,42c
46,35c
40,42
47,54a
47,92
55,63m
15
A
Wim Hakenkruger & Sonja Wareman
46,15
53,33i
49,79
50,42
40,83
36,67
45,83
a = afwezig; c = combipaar; i = invallers; m = minder spellen gespeeld; h = hogere lijn; l = lagere lijn; r = arbitrale wijziging; n = score telt niet mee; * = opmerking 
Bridge-It 4.4.21 (C) Bridge Systems BV   Licentiehouder: Ugchelse Bridgeclub (20691)
Pagina 1 van 2
CompetitiestandUitgebreidBridgeIt.rpt   7-3-2019 23:55:56
Uitgebreide competitiestand 
2018-2019
Competitie:
4e competitieronde
Ronde:
Lijn B
07/03
28/02
21/02
14/02
07/02
31/01
Gemiddelde
Paarnamen
Lijn
Rang
1
B
Ingrid Haaksma & Bea Toom
56,13
57,29
50,00a
54,17
65,42
57,50
52,43
2
B
Jaap Elenbaas & Klaas Homburg
53,27
60,94
45,83
54,86
54,50m
53,33
50,35
3
B
Cisca de Bont & Betty Duursma
52,03
45,83
61,98
47,22
50,00a
59,58
47,57
4
B
Jan Kremer & Truus Kremer
51,85
41,67
49,69
53,82
57,50m
50,00a
59,38
5
B
Truus Willemsen & Greetje Oomen
51,67
44,79
59,58
53,82
41,00m
50,00a
59,03
6
B
Francien Baakman & Jan Willemsen
51,44
46,35
38,96
51,74
47,92
67,08
56,60
7
B
Terry van der Meulen & Tonny van Schendel
51,17
53,33ch
55,63ch
50,69
48,33
46,25
52,78
8
B
Robin Wevers & Partner
51,02
50,00a
47,92c
44,10c
52,92ch
55,83ch
56,25chm
9
B
Nel van de Ven & Jannie Hoogerwerf
50,76
50,00a
47,50a
45,14
46,25
60,83
54,86
10
B
Kitty van Swet & Elly Slats
49,44
57,29
51,15
49,65
53,33
38,33
46,88
11
B
Herman Meerman & Paul van Wessel
49,42
58,85
47,92c
44,10c
47,50m
43,33
54,51
12
B
Thea Lambrechtse & Joke van Mourik
48,98
49,48i
62,50i
52,08
42,08
51,25
36,46
13
B
Arjaen Vermeulen & Maria Vermeulen
48,68
48,68a
44,79
54,17
46,50m
45,83
51,74
14
B
Jacqueline Lambrechtse & Pieter Lambrechtse
47,96
47,96a
41,46
52,43
61,50m
40,83
45,83
15
B
Rens ten Broeke & Rob Muilkens
37,80
37,50
46,15
36,11
39,58
35,83
31,60
a = afwezig; c = combipaar; i = invallers; m = minder spellen gespeeld; h = hogere lijn; l = lagere lijn; r = arbitrale wijziging; n = score telt niet mee; * = opmerking 
Bridge-It 4.4.21 (C) Bridge Systems BV   Licentiehouder: Ugchelse Bridgeclub (20691)
Pagina 2 van 2
CompetitiestandUitgebreidBridgeIt.rpt   7-3-2019 23:55:56