Uitgebreide competitiestand 
2019-2020
Competitie:
1e competitieronde
Ronde:
Lijn A
10/10
03/10
26/09
19/09
12/09
Gemiddelde
Paarnamen
Lijn
Rang
1
A
Cor Aarden & Dick Kiel
61,23
56,77
61,88m
62,60
71,25
53,75c
2
A
Hennie Weterkamp & Cobie Weterkamp
53,36
55,21c
51,88cm
54,06c
47,92
57,50
3
A
Peter Elshof & Wilma Elshof
52,50
55,21c
51,88cm
54,06c
47,08c
54,17
4
A
Wouter Woutersen & Rennie van de Graaff
51,33
52,60
56,77
50,00a
47,50
49,79a
5
A
Leny Roelofsen & Elzbieta Selderbeek
50,05
49,48
59,38m
43,39
57,50
42,08
6
A
Harry Kamies & Zwaantje Kamies
49,60
49,60a
50,52
50,00m
43,75
54,17
7
A
Tonny van Schendel & Jan van Schendel
48,83
53,65
42,71
55,73
52,08
40,00
8
A
Rita Boonzaaijer & Marjan van Westerop
48,64
47,43a
34,38
53,49c
50,42
57,50
9
A
Jetty Mulder & Ludy Evers
47,56
54,17c
45,90a
48,96
45,00
43,75
10
A
Fieke Fakkeldij & Ria de Groot
47,03
50,00
46,88m
48,58a
46,08a
43,58a
11
A
Jaja Hendriks & Dini Teijgeler
46,61
43,23c
50,00a
41,48cm
44,58c
53,33
12
A
Kitty van Swet & Elly Slats
46,58
54,17c
46,88c
42,71
49,17
40,00
13
A
Paul Kok & Greet Kok
46,31
48,44
51,25m
46,88
43,75
42,08
14
A
Hans Hendriks & Coen Teijgeler
45,42
43,23c
50,00a
41,48cm
44,58c
47,50a
15
A
Annelies van Duijn & Jack van Duijn
44,78
36,46
51,25m
45,29a
42,79a
49,17
a = afwezig; c = combipaar; i = invallers; m = minder spellen gespeeld; h = hogere lijn; l = lagere lijn; r = arbitrale wijziging; n = score telt niet mee; * = opmerking 
Bridge-It 4.4.21 (C) Bridge Systems BV   Licentiehouder: Ugchelse Bridgeclub (20691)
Pagina 1 van 2
CompetitiestandUitgebreidBridgeIt.rpt   11-10-2019 00:10:49
Uitgebreide competitiestand 
2019-2020
Competitie:
1e competitieronde
Ronde:
Lijn B
10/10
03/10
26/09
19/09
12/09
Gemiddelde
Paarnamen
Lijn
Rang
1
B
Ingrid Haaksma & Bea Toom
56,72
50,00a
58,33
47,92
62,85
64,48
2
B
Terry van der Meulen & Tonie Mentink
56,34
56,94
63,54
55,99ch
49,58ch
55,63
3
B
Nel van de Ven & Jannie Hoogerwerf
54,06
47,92
58,68
57,81
55,90
50,00a
4
B
Herman Meerman & Paul van Wessel
52,07
45,49
59,03
51,88m
49,17m
54,27
5
B
Truus Willemsen & Greetje Oomen
51,74
50,00a
50,00a
49,61a
62,15
46,74m
6
B
Klaas Homburg & Hilda Wille
51,60
44,44
44,10
50,00a
65,63
53,82
7
B
Francien Baakman & Jan Willemsen
51,54
55,21
48,26
61,88m
44,10
50,00a
8
B
Jacqueline Lambrechtse & Pieter Lambrechtse
50,82
50,00
50,00a
53,75m
51,25m
49,65
9
B
Jan Kremer & Truus Kremer
50,79
55,56
43,06
49,48
50,00a
55,87
10
B
Wim Hakenkruger & Sonja Wareman
50,76
47,57
54,86
50,63m
49,17m
51,28
11
B
Robin Wevers & Els Verkooyen
49,69
41,32
49,38ch
51,88im
50,00
56,25ch
12
B
Gerke Zefrin & Ralph Zefrin
49,46
53,47
46,18
49,46a
40,63
57,57
13
B
Cisca de Bont & Betty Duursma
46,11
48,26
45,83
44,27
52,78
39,41
14
B
Thea Lambrechtse & Joke van Mourik
45,13
43,40
46,18
40,10
52,78
43,12m
15
B
Arjaen Vermeulen & Maria Vermeulen
44,40
52,78
47,57
44,40a
34,17m
41,39
16
B
Rens ten Broeke & Rob Muilkens
37,23
37,23a
40,63
42,50m
30,00m
35,49
a = afwezig; c = combipaar; i = invallers; m = minder spellen gespeeld; h = hogere lijn; l = lagere lijn; r = arbitrale wijziging; n = score telt niet mee; * = opmerking 
Bridge-It 4.4.21 (C) Bridge Systems BV   Licentiehouder: Ugchelse Bridgeclub (20691)
Pagina 2 van 2
CompetitiestandUitgebreidBridgeIt.rpt   11-10-2019 00:10:49