Uitgebreide competitiestand 
2018-2019
Competitie:
5e competitieronde
Ronde:
Lijn A
25/04
11/04
04/04
28/03
21/03
14/03
Gemiddelde
Paarnamen
Lijn
Rang
1
A
Jaja Hendriks & Dini Teijgeler
53,42
50,00a
47,50a
47,78c
53,75
68,13m
55,83c
2
A
Hennie Weterkamp & Robin Wevers
53,21
52,08
55,00
50,00a
52,00cm
47,50a
62,50c
3
A
Paul Kok & Greet Kok
53,16
50,42
51,67
55,42
52,00cm
56,77
52,50
4
A
Peter Elshof & Wilma Elshof
53,02
51,67
56,67
61,81c
43,00m
50,00
53,33
5
A
Harry Kamies & Zwaantje Kamies
52,62
57,08
53,33
54,03
55,50m
50,00a
46,25
6
A
Leny Roelofsen & Elzbieta Selderbeek
51,74
56,67
47,50
50,00a
46,25
47,50a
62,50c
7
A
Fieke Fakkeldij & Ria de Groot
51,70
49,17c
37,92
61,81c
68,50m
48,96
46,67
8
A
Wouter Woutersen & Rennie van de Graaff
50,30
45,83
56,67
50,00a
52,08
58,13m
40,42
9
A
Cor Aarden & Dick Kiel
50,14
45,83
55,00
35,83
52,50
57,50im
55,42
10
A
Jack van Duijn & Annelies van Duijn
48,73
53,33
45,83
48,73a
54,00m
40,10
51,25
11
A
Jetty Mulder & Ludy Evers
48,27
47,92
47,92
45,83
47,50
49,38m
51,25
12
A
Paul van der Meulen & Jan van Schendel
47,21
45,00
62,08
57,36
46,25
30,63m
39,17c
13
A
Hans Hendriks & Coen Teijgeler
46,42
44,26a
41,76a
47,78c
43,00m
45,31
55,83c
14
A
Ingrid Haaksma & Bea Toom
45,63
49,17c
44,90a
49,31
38,33
46,88m
45,42
15
A
Jaap Elenbaas & Klaas Homburg
37,28
45,00
30,42
42,64c
37,71a
35,21a
32,71a
a = afwezig; c = combipaar; i = invallers; m = minder spellen gespeeld; h = hogere lijn; l = lagere lijn; r = arbitrale wijziging; n = score telt niet mee; * = opmerking 
Bridge-It 4.4.21 (C) Bridge Systems BV   Licentiehouder: Ugchelse Bridgeclub (20691)
Pagina 1 van 2
CompetitiestandUitgebreidBridgeIt.rpt   25-4-2019 23:35:15
Uitgebreide competitiestand 
2018-2019
Competitie:
5e competitieronde
Ronde:
Lijn B
25/04
11/04
04/04
28/03
21/03
14/03
Gemiddelde
Paarnamen
Lijn
Rang
1
B
Rita Boonzaaijer & Marjan van Westerop
56,52
56,50m
65,83
50,00a
54,69
53,75
58,33
2
B
Kitty van Swet & Elly Slats
55,97
64,17
57,08
54,17
50,00a
62,92
47,50a
3
B
Arjaen Vermeulen & Maria Vermeulen
52,97
54,50m
61,25
50,00a
49,48
47,50a
55,83m
4
B
Wim Hakenkruger & Sonja Wareman
51,42
55,42
42,50c
50,83
40,10
50,00
73,33m
5
B
Francien Baakman & Jan Willemsen
50,70
53,33
53,33
46,35
57,29
50,00
42,50m
6
B
Nel van de Ven & Jannie Hoogerwerf
49,30
53,00m
52,92
48,02
50,00a
47,50a
45,00a
7
B
Jacqueline Lambrechtse & Pieter Lambrechtse
49,26
55,50m
45,00
49,27
66,15
37,08
42,50cm
8
B
Thea Lambrechtse & Joke van Mourik
49,05
45,50m
49,05a
48,75
50,00
45,00
56,67m
9
B
Truus Willemsen & Greetje Oomen
48,98
50,00a
42,50c
50,52
54,17
49,17
47,50a
10
B
Jan Kremer & Truus Kremer
48,38
49,17
49,17
61,35
48,38a
49,58
32,64
11
B
Herman Meerman & Paul van Wessel
47,06
51,67
40,83
42,81
47,06a
56,25
43,75
12
B
Terry van der Meulen & Tonny van Schendel
46,64
38,00m
45,83
53,65
42,19
57,08
41,67ch
13
B
Rens ten Broeke & Rob Muilkens
44,15
40,83
45,83
45,14ch
43,23
47,08
42,50cm
14
B
Cisca de Bont & Betty Duursma
41,48
32,92
40,42
44,27
42,71
42,08
47,50m
a = afwezig; c = combipaar; i = invallers; m = minder spellen gespeeld; h = hogere lijn; l = lagere lijn; r = arbitrale wijziging; n = score telt niet mee; * = opmerking 
Bridge-It 4.4.21 (C) Bridge Systems BV   Licentiehouder: Ugchelse Bridgeclub (20691)
Pagina 2 van 2
CompetitiestandUitgebreidBridgeIt.rpt   25-4-2019 23:35:15